Grįžti į pradinį puslapį
lt

Kontaktai

 

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA 
Užpalių g. 81, Utena 
Įmonės kodas 284088150
PVM mok. kodas LT840881515 
A/s LT03 7300 0101 2938 9078 
Swedbank AB
Įmonė įregistruota 1998 12 03
VĮ Registrų centras (V.Kudirkos g. 18, Vilnius), Nr. AB98-402

 

DIREKTORIUS

Gintaras Sadaunikas
Tel. +370 389 50410
Mob. +370 698 43805
El. paštas gintaras@bikuva.lt

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

Ina Sadaunikienė
Tel. +370 389 50514
Mob. +370 615 19410
El. paštas ina@bikuva.lt

PERSONALO VADOVĖ

Jolita Mieliauskienė
Tel. (8 389) 50 514
Mob. 8 645 17 369
El. paštas jolita.mieliauskiene@bikuva.lt

VYR. BUHALTERĖ

Rasa Trumpaitė
Tel: +370 389 50514, 50376
Mob. tel: +370 615 19419
El. paštas buhalterija@bikuva.lt
rasa.trumpaite@bikuva.lt

DARBŲ VADOVAS

Tomas Telksnys
Tel. +370 389 50514
Mob. tel. +370 615 93503
El. paštas tomas.telksnys@bikuva.lt

ATSISKAITYMAS, TIEKĖJŲ SKOLŲ DERINIMAS

Tel: +370 389 50514, 50376
Mob. tel: +370 677 00 771

IT SKYRIAUS VADOVAS

Ramūnas Meškuotis
Tel: +370 389 50514
Mob. +370 614 79852
El. paštas ramunas.meskuotis@bikuva.lt

KOMERCIJOS SKYRIAUS VADOVAS

Rolandas Velutis
Tel. +370 389 61780
Mob. +370 615 15338
El. paštas rolandas.velutis@bikuva.lt

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Andrius Knyva
- statybiniai mišiniai;
- glaistai;
- betono gaminiai;
- stogo dangos;
- gipso kartonas, plokštės.
Tel: +370 389 61780
Mob. +370 601 97988
El. paštas andrius.knyva@bikuva.lt

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Rytis Sedelskis
- katilai, krosnys;
- santechnika;
- dažai, klijai, silikonai, lakai;
- sodo inventorius.
Tel: +370 389 61780
Mob. +370 615 19402
El. paštas rytis.sedelskis@bikuva.lt

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Emilis Kristutis
- audio video technika;
- buitinė technika;
- baldai;
- virtuvės prekės, buitinė chemija;
- karnizai ir žaliuzės.
Tel: +370 389 61780
Mob. +370 615 19414
El. paštas emilis.kristutis@bikuva.lt

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Mindaugas Valiulis
- apdailinės lentos ir jų priedai;
- plytelės, dekoliai ir jų priedai;
- grindų dangos ir jų priedai;
- lubų dangos ir jų priedai;
- įrankiai;
- tvirtinimo detalės, vinys, spynos;
- elektros prekės;
- tapetai;
- automobilių aksesuarai ir atsarginės dalys.
Tel: +370 389 61780
Mob. +370 615 93755
El. paštas mindaugas.valiulis@bikuva.lt

KOMERCIJOS SKYRIAUS ASISTENTAS

- sąskaitų faktūrų klaidos;
- kainynai.
Tel. +370 389 61780
Mob. +370 677 20285
El. paštas kainynai@bikuva.lt

MARKETINGO VADOVĖ

Evelina Žiulienė
Mob. +370 615 32 583
El. paštas marketingas@bikuva.lt

REKLAMOS VADYBININKAS

Vytautas Abečiūnas
El. paštas vytautasa@bikuva.lt

REKLAMOS VADYBININKAS

Dalius Neliupšis
El. paštas dalius.neliupsis@bikuva.lt